"פורום נדל"ן ארצות הברית" הינו פורום הנדל"ן המקיף ביותר הכולל בתוכו מידע רב על כל שלבי ההשקעה ואלפי משתתפים פעילים. המידע כולל בין השאר את הנושאים: פתיחת חשבון בנק באמריקה, פתיחת חברת LLC, איתור אזורי השקעה מועדפים ונכסים פוטנציאליים, ניתוח ההשקעה עצמה, עבודה מול בעלי המקצוע, קריאת דוחות אינספקשיין ועל מה חשוב לשים דגש בעת בדיקה של נכס, ביטוח הנכס, מיסים בצד האמריקאי והישראלי, מימון ההשקעה ועוד ועוד.

הפורום מקיים כנסים ומיטאפ באופן שוטף וכולל אנציקלופדיית נדל"ן מקיפה - הנדל"נפדיה, הכוללת מאות ערכים לפי נושאים ואזורי השקעה.

באתר האינטרנט של הפורום ניתן לקבל מידע רב על הנעשה בתחום הנדל"ן בארצות הברית מקהילת המשקיעים הישראלים שמשקיעה באמריקה ולהרשם לניוזלטר חד שבועי של עדכונים מהפורום הכוללים מידע איכותי החיוני לכל משקיע המעוניין ללמוד את תחום הנדל"ן.

בפורום המשנה "זירת הנכסים" ניתן לאתר נכסים מועדפים להשקעה המפורסמים על ידי יזמים מוכרים מהפורום, כאשר כל נכס מגיע עם ניתוח מקיף לפי הסיווג לסוג ההשקעה - רכישה לשם אחזקה והשכרה לטווח ארוך (נדל"ן מניב), רכישה, שיפוץ ומכירה (פליפ), השקעה בבניינים (מולטי פמלי), השקעות משותפות של קבוצת משקיעים (סינדיקציה) וכו'.. ניתוחים נוספים המגיעים עם הנכס כוללים מידע על איזור ההשקעה ומידע השוואתי על נכסים דומים שנמכרו באיזור לשם עזרה בקבלת החלטת הרכישה.

 

קישורים - שלנו:

אתר: www.ForumNadlanUSA.com

realstate-hebrew-logo.png
Bright Living Room